- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Šifrové zámky
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMW-501 Tuya Smart Wi-Fi
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMW-501 Tuya Smart Wi-Fi
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRMW-501 Tuya Smart Wi-FiSkladom80,39 EUR65,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz 13.56 MHz S50 ; Zabudovaná klávesnica; Tlačidlo zvonku dverí; Komunikácia: Wiegand 26 - Wiegand 58 ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Vybrané vlastnosti: Rozhranie Wiegand, 10 000 indexovaných užívateľov, Ovládanie dotykovými tlačidlami Počet výstupov relé : 1, ; Kryt: Kov ;
| Podpora kariet: | |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26 - Wiegand 58 |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 ... 24 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Vybrané vlastnosti: |
|
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 95 % |
| Kryt: | Kov |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | ![]() |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.420 kg |
| Rozmery: | 131 x 62 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






