- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Gardening accessories
- SMART DUAL WATERING VALVE TIMER WITH WIFI HUB TWG004WRF+TTV203WRF Tuya Smart RainPoint
SMART DUAL WATERING VALVE TIMER WITH WIFI HUB TWG004WRF+TTV203WRF Tuya Smart RainPoint
- Kompletné špecifikácie
SMART DUAL WATERING VALVE TIMER WITH WIFI HUB TWG004WRF+TTV203WRF Tuya Smart RainPointSkladom75,00 EUR60,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ (rozmery): 3/4 " ; Pracovný tlak: 0.5 bar ... 8 bar ; Prietok vody: 5 ... 35 l/min ; Bezdrôtové: 433.92 MHz, Bluetooth 5.0 ; Vybrané vlastnosti: manuálne zalievanie (aplikácia alebo tlačidlo), 3 time schedules / deň - for each zone, automatic watering, vzdialený prístup - brána Wi-Fi (súčasťou balenia) ; Napájanie: 4 ks. alkalická batéria 1.5 V LR6 (AA) ;
| TTV203WRF Smart Valve Timer: | |
| Použitie: | ovládanie zavlažovania - 2 Zóny |
| Typ (rozmery): | 3/4 " |
| Pracovný tlak: | 0.5 bar ... 8 bar |
| Prietok vody: | 5 ... 35 l/min |
| Bezdrôtové: | |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP54 |
| Farba: | Šedý + Žltý |
| Napájanie: | 4 ks. alkalická batéria 1.5 V LR6 (AA) (nie je súčasťou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 3 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | 197 x 144 x 56 mm |
| TWG004WRF WiFi Hub: | |
| Bezdrôtové: | 2.4 GHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Tmavo šedá + Svetlo šedý |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Prevádzková teplota: | 3 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 126 x 59 x 76 mm |
| Všeobecné informácie: | |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Výrobca / Značka: | RainPoint |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




