- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- SNÍMAČ HLADINY KVAPALINY ATLO-ME201W-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
SNÍMAČ HLADINY KVAPALINY ATLO-ME201W-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
SNÍMAČ HLADINY KVAPALINY ATLO-ME201W-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom52,77 EUR42,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Tuya Smart ; Detekcia: Hladina kvapaliny v nádrži ; Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Záruka: 2 roky ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Detekcia: | Hladina kvapaliny v nádrži |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie Tuya Smart - Signalizácia vysokého a nízkeho stavu (limitné úrovne nastavené v aplikácii) |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Napájanie: | 5 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 80 x 80 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




