- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Home / Garden / Automotive
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Kamery
- SOLAR IP CAMERA, OUTDOOR WITH PIR DETECTOR APTI-W31Q4G-TUYA 4G/LTE Wi-Fi - 3 Mpx
SOLAR IP CAMERA, OUTDOOR WITH PIR DETECTOR APTI-W31Q4G-TUYA 4G/LTE Wi-Fi - 3 Mpx
- Kompletné špecifikácie
SOLAR IP CAMERA, OUTDOOR WITH PIR DETECTOR APTI-W31Q4G-TUYA 4G/LTE Wi-Fi - 3 MpxSkladom71,92 EUR58,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera spolupracujúca s platformou Tuya; Rozlíšenie: 2304 x 1290 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB ; Hlavné vlastnosti: Zabudovaný modul 4G LTE, Zásuvka micro SIM Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n Zabudovaný senzor PIR Poplachová siréna, Zabudovaný reflektor s bielym svetlom (LED) - turned on and off from the application ; Napájanie: 2 x Batéria Li-Ion ICR18650 - Zabudovaný, 5 V DC - Zásuvka USB-C, Fotovoltaický panel (súčasťou balenia) ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1290 - 3 Mpx |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 10 m |
| Audio: | |
| Sieťové rozhranie: | Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB |
| Inteligentná analýza obrazu: | Inteligentný poplach spojený s rozsvietením bieleho svetla a spustením reproduktoru |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Dĺžka činnosti na batériách: | max. 6 mesiacov (standby) |
| Doba nabíjania (do úrovne 100%): | ~ 6 h z portu USB |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 1 W |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.285 kg |
| Rozmery: | 123 x 107 x 59 mm |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 45 °C |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





