- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Skrine
- Skrine RACK 19" Výška až 20U
- STOJACIA SKRIŇA RACK EPRADO-R19-18U/600FW-BLUE
STOJACIA SKRIŇA RACK EPRADO-R19-18U/600FW-BLUE
- Kompletné špecifikácie
STOJACIA SKRIŇA RACK EPRADO-R19-18U/600FW-BLUESkladom310,93 EUR252,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vnútorná výška: 18 U ; Hĺbka vnútra: 335 mm ; Vonkajšia šírka: 600 mm ; Vonkajšia výška: 990 mm ; Vonkajšia hĺbka: 600 mm ; Nosnosť: 1000 kg ; Hmotnosť: 48.5 kg ;
| Vnútorná šírka: | 19 " |
| Vnútorná výška: | 18 U |
| Hĺbka vnútra: | 335 mm (max) |
| Vonkajšia šírka: | 600 mm |
| Vonkajšia výška: | 990 mm |
| Vonkajšia hĺbka: | 600 mm |
| Otvory pre ventilátory: | ![]() |
| Nosnosť: | 1000 kg |
| Farba: | Čierny RAL9004 |
| Dvierka: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 48.5 kg |
| Výrobca / Značka: | EPRADO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





