- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Skrine
- Skrine RACK 19" Výška až 47U
- STOJACIA SKRIŇA RACK EPRADO-R19-27U/800FW-BLUE
STOJACIA SKRIŇA RACK EPRADO-R19-27U/800FW-BLUE
- Kompletné špecifikácie
STOJACIA SKRIŇA RACK EPRADO-R19-27U/800FW-BLUENie je skladom444,41 EUR361,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vnútorná výška: 27 U ; Hĺbka vnútra: 530 mm ; Vonkajšia šírka: 600 mm ; Vonkajšia výška: 1390 mm ; Vonkajšia hĺbka: 800 mm ; Nosnosť: 1000 kg ; Hmotnosť: 71.6 kg ;
| Vnútorná šírka: | 19 " |
| Vnútorná výška: | 27 U |
| Hĺbka vnútra: | 530 mm (max) |
| Vonkajšia šírka: | 600 mm |
| Vonkajšia výška: | 1390 mm |
| Vonkajšia hĺbka: | 800 mm |
| Otvory pre ventilátory: | ![]() |
| Nosnosť: | 1000 kg |
| Farba: | Čierny RAL9004 |
| Dvierka: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 71.6 kg |
| Výrobca / Značka: | EPRADO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





