- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Ostatné príslušenstvo automobilov
- SÚPRAVA NA TRVALÉ PRIPOJENIE NAPÁJANIA V9H_TYPE-C DAHUA
SÚPRAVA NA TRVALÉ PRIPOJENIE NAPÁJANIA V9H_TYPE-C DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA NA TRVALÉ PRIPOJENIE NAPÁJANIA V9H_TYPE-C DAHUASkladom23,70 EUR19,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Napájacie napätie: 12 V ... 24 V DC ; Výstupné napätie: 5 V DC ; Výstupný prúd: 3 A (max) ; Výkon: 15 W (max) ;
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Napájacie napätie: | 12 V ... 24 V DC |
| Výstupné napätie: | 5 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 3 A (max) |
| Výkon: | 15 W (max) |
| Určenie: | Trvalé napájanie kamery do auta |
| Hmotnosť: | 0.106 kg |
| Rozmery: | 55 x 34 x 16 mm Dĺžka káblov : |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






