- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- Switche
- SWITCH PFS3008-8GT-L-V2 8-PORTOVÝ DAHUA
SWITCH PFS3008-8GT-L-V2 8-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH PFS3008-8GT-L-V2 8-PORTOVÝ DAHUASkladom28,44 EUR23,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Tabuľka MAC adries: 2k ;
| Porty LAN: | 8 x RJ45 |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps, 8 Portov LAN |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | - 8 kV (vybitie vzduchom) - 4 kV (vybitie kontaktom) |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Plastová, Desktop |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 133 x 63 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





