- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE APTI-POE0402-60W-V2 4-PORTOVÝ
SWITCH POE APTI-POE0402-60W-V2 4-PORTOVÝ
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE APTI-POE0402-60W-V2 4-PORTOVÝSkladom33,93 EUR27,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 6 x RJ45 ( 4 x IEEE 802.3af ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 2 x Uplink, 10 / 100 Mbps : 4 x Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | 6 x RJ45 ( 4 x IEEE 802.3af ) |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | LAN, WAN, PoE |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Rozmery: | 200 x 118 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





