- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE CS4010-8ET-110 8-PORTOVÝ DAHUA
SWITCH POE CS4010-8ET-110 8-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE CS4010-8ET-110 8-PORTOVÝ DAHUASkladom105,53 EUR85,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 10/100 Base-T ( 1 x Hi-PoE (802.3bt) + 7 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 8 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 : 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 110 W ; Vybrané vlastnosti: Switch is managed through the web and the cloud (DoLynk Care application) ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 110 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Správa: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Extend On : 250 m, 10 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 |
| Diódy LED: | Power, System, PoE, Link/Act |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Napájanie: | 54 V DC / 2.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 110 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Rozmery: | 190 x 106 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





