- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE DS-3E0106HP-E 4-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE DS-3E0106HP-E 4-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E0106HP-E 4-PORTOVÝ HikvisionSkladom92,10 EUR74,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 2 x RJ45 10/100 Base-TX - Uplink, 4 x RJ45 10/100 Base-TX ( 1 x PoE (802.3af/at/bt) + 3 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 2 Porty LAN + 4 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE Max, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 2 Porty LAN + 4 Porty LAN & PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 48 V DC / 1.35 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 145 x 71 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301801345 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





