- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 32 portov
- SWITCH POE DS-3E0318P-E/M(C) 16-PORTOVÝ SFP Hikvision
SWITCH POE DS-3E0318P-E/M(C) 16-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E0318P-E/M(C) 16-PORTOVÝ SFP HikvisionSkladom333,94 EUR271,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 10/100 Base-T ( 16 x PoE (802.3af/at) ), 1 x port Combo: SFP (1000 Base-X) / RJ45 (10/100/1000 Base-T) - Uplink, 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 16 Porty LAN & PoE, 1000 Mbps - Combo: RJ45/SFP - Uplink, 10 / 100 / 1000 Mbps - RJ45 (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 130 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 130 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Správa: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, G1/G1-F, G2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, RoHS, FCC, WEEE, REACH |
| Ochrany: | Proti prepätiu 6 kV |
| Kryt: | Kovová, Desktop |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 150 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 1.864 kg |
| Rozmery: | 335 x 176 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802543 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





