- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE DS-3E0505HP-E 4-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE DS-3E0505HP-E 4-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E0505HP-E 4-PORTOVÝ HikvisionSkladom110,79 EUR90,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100/1000 Base-TX ( 1 x Hi-PoE (802.3af/at/bt) + 3 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 10/100/1000 Base-TX - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 4 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 1 Port Uplink ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Správa: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Kryt: | Kovová |
| Napájanie: | 48 V DC / 1.36 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 65 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 121 x 88 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301801511 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





