- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 32 portov
- SWITCH POE DS-3E0520HP-E 16-PORTOVÝ SFP Hikvision
SWITCH POE DS-3E0520HP-E 16-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E0520HP-E 16-PORTOVÝ SFP HikvisionSkladom512,78 EUR416,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 10/100/1000 Base-TX ( 4 x Hi-PoE (802.3af/at/bt) + 12 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100/1000 Base-TX - Uplink, 2 x port SFP 1000 Base-X - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 16 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Porty RJ45 (Uplink), 1000 Mbps - 2 Porty SFP (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 225 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 225 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Správa: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max |
| Vybrané vlastnosti: | - wires : 1-2, 3-6 - Porty 5 ... 12 - wires : 1-2, 3-6, 4-5, 7-8 - Porty 1 ... 4, 13 ... 16 |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Kryt: | Kovová |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 250 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 2.63 kg |
| Rozmery: | 440 x 221 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301801516 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





