- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE DS-3E1106HP-EI 4-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE DS-3E1106HP-EI 4-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E1106HP-EI 4-PORTOVÝ HikvisionNie je skladom94,80 EUR77,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100 Base-TX ( 1 x Hi-PoE (802.3af/at/bt) + 3 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100 Base-TX - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 Mbps - 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Správa: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, 5 Uplink, 6 Uplink |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Ochrany: | Proti prepätiu 6 kV - Porty PoE |
| Napájanie: | 48 V DC / 1.35 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 65 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 145 x 69 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802043 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





