- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE DS-3T0506HP-E/HS 4-PORTOVÝ SFP Hikvision
SWITCH POE DS-3T0506HP-E/HS 4-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3T0506HP-E/HS 4-PORTOVÝ SFP HikvisionSkladom216,14 EUR175,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100/1000 Base-TX ( 1 x Hi-PoE (802.3af/at/bt) + 3 x PoE (802.3af/at) ), 2 x port SFP 1000 Base-X - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 1000 Mbps - 2 Porty SFP (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Správa: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, SFP - Porty 5, 6 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Kryt: | Kovová |
| Napájanie: | 48 V DC / 1.35 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 65 W |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | 158 x 104 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301801602 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





