- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE DS-3T1306P-SI/HS 4-PORTOVÝ SFP Hikvision
SWITCH POE DS-3T1306P-SI/HS 4-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3T1306P-SI/HS 4-PORTOVÝ SFP HikvisionSkladom216,50 EUR176,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100 Base-T ( 4 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 1 x SFP 1000 Base-X - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - RJ45 (Uplink), 1000 Mbps - SFP (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Správa: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prevádzkové režimy: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, G1, G2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, RoHS, FCC, WEEE, REACH |
| Ochrany: | ![]() |
| Kryt: | Kovová, Desktop, Pripojnica DIN (TS-35) |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 65 W |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | 158 x 102 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802344 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






