- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE GTX-A1-06-42 4-PORTOVÝ
SWITCH POE GTX-A1-06-42 4-PORTOVÝ
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE GTX-A1-06-42 4-PORTOVÝSkladom48,04 EUR39,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 ( 1 x Hi-PoE + 3 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 2 x Port LAN - Uplink + 4 x Port LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 65 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, V - VLAN (Port Isolation), S - Extend, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 2 x Port LAN - Uplink + 4 x Port LAN & PoE |
| Prevádzkové režimy: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 65 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC Class B |
| Ochrany: | Proti prepätiu ± 3 kV |
| Napájanie: | 100 ... 265 V AC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Rozmery: | 190 x 130 x 35 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





