- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE GTX-A1-06-42-V2 4-PORTOVÝ
SWITCH POE GTX-A1-06-42-V2 4-PORTOVÝ
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE GTX-A1-06-42-V2 4-PORTOVÝSkladom43,00 EUR34,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100 Base-T ( 4 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100 Base-T - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 4 Porty LAN & PoE + 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, S - Extend, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 4 Porty LAN & PoE + 2 Porty Uplink |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE 802.3af/at - Porty 1 ... 4 |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Prevádzkové režimy: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Napájanie: | 100 ... 265 V AC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Rozmery: | 145 x 100 x 32 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





