- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE PFS3006-4ET-36 4-PORTOVÝ DAHUA
SWITCH POE PFS3006-4ET-36 4-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE PFS3006-4ET-36 4-PORTOVÝ DAHUASkladom57,51 EUR46,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 2 x RJ45 10/100 Base-TX - Uplink, 4 x RJ45 10/100 Base-TX ( 4 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 2 Porty LAN + 4 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 36 W ;
| Porty LAN: | |
| Štandardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 2 Porty LAN + 4 Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 36 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | 194 x 108 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





