- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE PFS3009-8ET1GT-96-V2 8-PORTOVÝ DAHUA
SWITCH POE PFS3009-8ET1GT-96-V2 8-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE PFS3009-8ET1GT-96-V2 8-PORTOVÝ DAHUASkladom97,64 EUR79,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 8 x RJ45 10/100 Base-T ( 1 x Hi-PoE (802.3bt) + 7 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 1 Port Uplink, 10 / 100 Mbps : 8 Portov LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 96 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps : 1 Port Uplink , 10 / 100 Mbps : 8 Portov LAN & PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 96 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Rozmery: | 190 x 100 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





