- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE PFS3110-8ET1GT1GF-96 8-PORTOVÝ SFP DAHUA
SWITCH POE PFS3110-8ET1GT1GF-96 8-PORTOVÝ SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE PFS3110-8ET1GT1GF-96 8-PORTOVÝ SFP DAHUASkladom270,32 EUR219,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 10/100 Base-T ( 1 x Hi-PoE (802.3bt) + 7 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 1 x Port SFP 1000 Base-X - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 8 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps : 1 Port LAN (Uplink), 1000 Mbps : 1 Port SFP (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 96 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE, Link/Act, Uplink 1, Uplink 2 |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 8 Portov LAN & PoE , 10 / 100 / 1000 Mbps : 1 Port LAN (Uplink) , 1000 Mbps : 1 Port SFP (Uplink) |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 96 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Napájanie: | 53 V DC / 1.81 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| Rozmery: | 240 x 105 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






