- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 32 portov
- SWITCH POE PFS4218-16ET-240-V3 16-PORTOVÝ SFP DAHUA
SWITCH POE PFS4218-16ET-240-V3 16-PORTOVÝ SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE PFS4218-16ET-240-V3 16-PORTOVÝ SFP DAHUANie je skladom299,56 EUR243,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 - 10/100 Base-T ( 14 PoE (802.3af/at) + 2 Hi-PoE / PoE (802.3bt) / PoE (802.3af/at) ), 2 x port Combo: SFP (1000 Base-X) / RJ45 (10/100/1000 Base-T) - Uplink, 1 x RJ45 - Konzola ; Prenosová rýchlosť: Ethernet - 10 Mbps Full Duplex, Fast Ethernet - 100 Mbps Full Duplex, Gigabit Ethernet - 1000 Mbps Full Duplex ( Uplink ) ; Maximálny celkový výkon: 240 W ; Vybrané vlastnosti: Switch je spravovaný cez www ;
| Porty LAN: | |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 240 W |
| Prevádzkové režimy: | |
| Tabuľka MAC adries: | 4k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power : 50 % / 80 % / 100 %, Link, PoE, System |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Typ puzdra: | RACK 19", 1U |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 3.2 kg |
| Rozmery: | 440 x 300 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





