- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE S VYROVNÁVACÍM ZDROJOM IPUPS-5-11-F 5-PORTOVÝ ATTE
SWITCH POE S VYROVNÁVACÍM ZDROJOM IPUPS-5-11-F 5-PORTOVÝ ATTE
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE S VYROVNÁVACÍM ZDROJOM IPUPS-5-11-F 5-PORTOVÝ ATTESkladom233,52 EUR189,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 10/100 Base-T - Uplink, 5 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at) / Passive PoE ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 1 x Port Uplink, 10 / 100 Mbps : 5 x Port LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | AC, DC, CHARGING (nabíjanie akumulátora), PoE |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 190 ... 260 V AC |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| Rozmery: | 325 x 305 x 100 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





