- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE SF1005P 4-PORTOVÝ, 4 PoE DAHUA
SWITCH POE SF1005P 4-PORTOVÝ, 4 PoE DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE SF1005P 4-PORTOVÝ, 4 PoE DAHUASkladom37,92 EUR30,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100 Base-T ( 1 x Hi-PoE + 3 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 10/100 Base-T - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 4 Porty LAN & PoE + 1 Port Uplink ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 4 Porty LAN & PoE + 1 Port Uplink |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Prevádzkové režimy: | Extend On : 250 m, 10 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Napájanie: | 53 V DC / 1.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 130 x 85 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





