- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE SG1010LP 8-PORTOVÝ, 8 PoE DAHUA
SWITCH POE SG1010LP 8-PORTOVÝ, 8 PoE DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE SG1010LP 8-PORTOVÝ, 8 PoE DAHUASkladom79,95 EUR65,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 2 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 8 x RJ45 10/100/1000 Base-T ( 8 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 2 Porty Uplink + 8 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 65 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps : 2 Porty Uplink + 8 Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE 802.3af/at - Porty 3 ... 10 |
| Maximálny celkový výkon: | 65 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.81 kg |
| Rozmery: | 243 x 118 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





