- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE SPS-2P/1 3-PORTOVÝ
SWITCH POE SPS-2P/1 3-PORTOVÝ
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE SPS-2P/1 3-PORTOVÝSkladom34,88 EUR28,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 3 x RJ45 ( 2 x PoE (802.3af) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 2 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 36 W ;
| Porty LAN: | 3 x RJ45 ( 2 x PoE (802.3af) ) |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 2 Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | 15.4 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 36 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 52 V DC / 1.25 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 96 x 71 x 26 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





