- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE SPS-2P/1SFP 2-PORTOVÝ + SFP
SWITCH POE SPS-2P/1SFP 2-PORTOVÝ + SFP
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE SPS-2P/1SFP 2-PORTOVÝ + SFPSkladom55,15 EUR44,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 2 x RJ45, PoE (802.3af/at) ; Prenosová rýchlosť: 1 port SFP : 1000 Mbps + 2 Porty LAN & PoE : 10 / 100 / 1000 Mbps ; Maximálny výstupný výkon: 25.5 W / port PoE ; Maximálny celkový výkon: 51 W ; Tabuľka MAC adries: 1k ;
| Porty LAN: | 2 x RJ45, PoE (802.3af/at) |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 1 port SFP : 1000 Mbps + 2 Porty LAN & PoE : 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Maximálny výstupný výkon: | 25.5 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 51 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 52 V DC / 1.25 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 97 x 71 x 27 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






