- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Satelitná televízia
- Zosilňovače a rozbočovače
- DiSEqC Switche
- SWITCH SW-2/1-DSQ-SIG DiSEqC 2.0 SIGNAL
SWITCH SW-2/1-DSQ-SIG DiSEqC 2.0 SIGNAL
- Kompletné špecifikácie
SWITCH SW-2/1-DSQ-SIG DiSEqC 2.0 SIGNALSkladom4,84 EUR3,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah SAT frekvencie: 950 MHz ... 2150 MHz ; Počet vstupov: 2 ks. ; Počet výstupov: 1 ks. ;
| Rozsah SAT frekvencie: | 950 MHz ... 2150 MHz |
| Atenuácia: | 2 dB |
| Izolácia medzi vstupmi: | 25 dB |
| Prenášané napätie: | 12 ... 20 V DC |
| DiSEqC: | 2.0 |
| Počet vstupov: | 2 ks. |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov: | Konektory typu F |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 80 x 79 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | SIGNAL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




