- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Termostaty
- TERMOSTAT FZK-011
TERMOSTAT FZK-011
- Kompletné špecifikácie
TERMOSTAT FZK-011Skladom19,72 EUR16,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ čidla: Bimetalický ; Typ kontaktu: 1 x NC - otvára sa po prekročení nastavenej teploty, 1 x NO - zviera sa po prekročení nastavenej teploty ; Maximálne napájacie napätie: 250 V AC ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A - NC, 5 A - NO ; Rozsah nastavenia teplôt: -20 °C ... 60 °C ;
| Typ čidla: | Bimetalický |
| Typ kontaktu: | |
| Maximálne napájacie napätie: | 250 V AC |
| Maximálne zaťaženie relé: | |
| Rozsah nastavenia teplôt: | -20 °C ... 60 °C |
| Hysterézia: | 7 °C ± 4 °C |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 80 °C |
| Index of Protection: | IP20 |
| Zostava: | Lišta DIN TS-35 |
| Hmotnosť: | 0.062 kg |
| Rozmery: | 65 x 50 x 38 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





