- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Ostatné zariadenia
- UNIVERZÁLNE DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE IR ATLO-RC-IR-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
UNIVERZÁLNE DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE IR ATLO-RC-IR-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNE DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE IR ATLO-RC-IR-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom8,63 EUR7,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Sieťové rozhranie: 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Vybrané vlastnosti: Kompatibilný so zariadeniami od viac ako 4000 výrobcov ; Napájanie: 5 V DC / 1 A - Port USB ;
| Frekvencia IR: | 38 kHz |
| Dosah prenosu: | ≤ 8 m |
| Sieťové rozhranie: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Vybrané vlastnosti: | Kompatibilný so zariadeniami od viac ako 4000 výrobcov |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A - Port USB |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Rozmery: | Ø 64 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




