- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Ventilátory
- VENTILÁTOR CHLADIČA A19-W POUŽITIE: SKRIŇA RACK
VENTILÁTOR CHLADIČA A19-W POUŽITIE: SKRIŇA RACK
- Kompletné špecifikácie
VENTILÁTOR CHLADIČA A19-W POUŽITIE: SKRIŇA RACKSkladom9,79 EUR7,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Ventilátor určený na chladenie zariadení nachádzajúcich sa v skrini RACK; Napájanie: 230 V AC ; Spotreba energie: 20 W ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 105 mm ; Rozmery: 120 x 120 x 38 mm ;
| Montáž: | štvorbodové |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | 20 W |
| Účinnosť: | 165 m³/h |
| Vybrané vlastnosti: | Klzné ložisko |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 105 mm |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | 120 x 120 x 38 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




