- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Fans
- VENTILÁTOR CHLADIČA A19-W12 POUŽITIE: SKRIŇA RACK
VENTILÁTOR CHLADIČA A19-W12 POUŽITIE: SKRIŇA RACK
- Kompletné špecifikácie
VENTILÁTOR CHLADIČA A19-W12 POUŽITIE: SKRIŇA RACKSkladom4,21 EUR3,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Ventilátor určený na chladenie zariadení nachádzajúcich sa v skrini RACK; Účinnosť: 13.01 m³/h ; Napájanie: 12 V DC ; Spotreba energie: 0.76 W ; Rozmery: 40 x 40 x 20 mm ;
| Montáž: | štvorbodové |
| Účinnosť: | 13.01 m³/h |
| Druh ložiska: | sklzové |
| Dĺžka káblu: | 300 mm |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | 0.76 W |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 40 x 40 x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




