- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Regály
- VÝSUVNÁ POLICA RSR19-1U-550B
VÝSUVNÁ POLICA RSR19-1U-550B
- Kompletné špecifikácie
VÝSUVNÁ POLICA RSR19-1U-550BSkladom41,14 EUR33,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Police do skrine RACK 19" určené na montáž zariadení, ktoré nemajú kryty prispôsobené pre montáž v skriniach RACK; Výška: 1 U ; Montáž: štvorbodové ; Nosnosť: 30 kg ;
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 1 U |
| Montáž: | štvorbodové |
| Použitie: | RACK 19" |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Rozmery: | 482 x 552 x 42 mm |
| Hmotnosť: | 3.86 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




