- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Gardening accessories
- WIRELESS SOIL MOISTURE AND TEMPERATURE SENSOR TCS005 RainPoint
WIRELESS SOIL MOISTURE AND TEMPERATURE SENSOR TCS005 RainPoint
- Kompletné špecifikácie
WIRELESS SOIL MOISTURE AND TEMPERATURE SENSOR TCS005 RainPointSkladom20,94 EUR17,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Meranie vlhkosti pôdy: Rozsah : 0 % ... 100 % ; Measuring soil temperature: Rozsah : -10 °C ... 50 °C ; Bezdrôtové: 433.92 MHz ; Napájanie: 3 ks. alkalická batéria 1.5 V LR3 (AAA) ;
| Použitie: | irrigation system |
| Meranie vlhkosti pôdy: | |
| Measuring soil temperature: | Rozsah : -10 °C ... 50 °C |
| Bezdrôtové: | 433.92 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | 20 m |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, Odolnosť na žiarenie UV |
| Index of Protection: | IP67 |
| Farba: | Šedý |
| Napájanie: | 3 ks. alkalická batéria 1.5 V LR3 (AAA) (nie je súčasťou balenia) |
| Životnosť batérie: | > 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 135 x 100 x 135 mm |
| Výrobca / Značka: | RainPoint |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




