- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Regály
- ZÁSUVKA P19SZ-2U/300-L
ZÁSUVKA P19SZ-2U/300-L
- Kompletné špecifikácie
ZÁSUVKA P19SZ-2U/300-LSkladom45,50 EUR36,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zásuvka do skrine RACK 19", chránená zámkou na kľúč; Výška: 2 U ; Montáž: štvorbodové ; Hĺbka: 360 mm ;
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 2 U |
| Montáž: | štvorbodové |
| Nosnosť: | 10 kg |
| Použitie: | |
| Hĺbka: | 360 mm |
| Hlavné vlastnosti: | Polica sa vysúva do vzdialenosti 250 mm voči predným montážnym lištám |
| Rozmery: | 482 x 360 x 88 mm - RACK 19", 2U |
| Hmotnosť: | 5.93 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




