- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Skrine
- Skrine RACK 19" Výška až 20U
- ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA CR19-2U-130-B
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA CR19-2U-130-B
- Kompletné špecifikácie
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA CR19-2U-130-BSkladom61,36 EUR49,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Skriňa CR19-2U-130-B umožňuje pripevnenie všetkých druhov zariadení, vyhovujúcich štandardu regálu 19"; Vnútorná výška: 350 mm ; Hĺbka vnútra: 2 U ; Vonkajšia šírka: 580 mm ; Vonkajšia výška: 500 mm ; Vonkajšia hĺbka: 130 mm ; Hmotnosť: 8 kg ;
| Vnútorná šírka: | 19 " |
| Vnútorná výška: | 350 mm |
| Hĺbka vnútra: | 2 U |
| Vonkajšia šírka: | 580 mm |
| Vonkajšia výška: | 500 mm |
| Vonkajšia hĺbka: | 130 mm |
| Hrúbka dosky: | 1.0 mm |
| Otvory pre ventilátory: | ![]() |
| Farba: | Čierny (RAL 9005) |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozmery: | 580 x 500 x 130 mm |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





