- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Skrine
- Skrine RACK 19" Výška až 20U
- ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA, DVOJSEKČNÁ R19-9U/450/2S
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA, DVOJSEKČNÁ R19-9U/450/2S
- Kompletné špecifikácie
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA, DVOJSEKČNÁ R19-9U/450/2SSkladom134,20 EUR109,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Skriňa R19-9U/450/2S umožňuje pripevnenie všetkých druhov zariadení, vyhovujúcich štandardu regálu 19"; Vnútorná výška: 9 U ; Vonkajšia šírka: 540 mm ; Vonkajšia výška: 500 mm ; Vonkajšia hĺbka: 450 mm ; Dvierka: Predné a zadné dvierka možno nastaviť ako ľavo alebo pravo stranné ; Hmotnosť: 17.3 kg ;
| Vnútorná šírka: | 19 " |
| Vnútorná výška: | 9 U |
| Hĺbka vnútra: | 350 mm |
| Vonkajšia šírka: | 540 mm |
| Vonkajšia výška: | 500 mm |
| Vonkajšia hĺbka: | 450 mm |
| Otvory pre ventilátory: | 105 x 105 mm (2 miesta) |
| Farba: | Tmavý grafit |
| Dvierka: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 17.3 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




