- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Skrine
- Skrine RACK 19" Výška až 20U
- ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA EPRADO-R19-12U/600-BLUE
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA EPRADO-R19-12U/600-BLUE
- Kompletné špecifikácie
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA EPRADO-R19-12U/600-BLUESkladom136,50 EUR110,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Skriňa EPRADO-R19-12U/600-BLUE umožňuje pripevnenie všetkých druhov zariadení, vyhovujúcich štandardu regálu 19"; Vnútorná výška: 12 U ; Vonkajšia šírka: 600 mm ; Vonkajšia výška: 640 mm ; Vonkajšia hĺbka: 600 mm ; Nosnosť: 60 kg ; Hmotnosť: 25.9 kg ;
| Vnútorná šírka: | 19 " |
| Vnútorná výška: | 12 U |
| Hĺbka vnútra: | 545 mm |
| Vonkajšia šírka: | 600 mm |
| Vonkajšia výška: | 640 mm |
| Vonkajšia hĺbka: | 600 mm |
| Otvory pre ventilátory: | 105 x 105 mm (2 miesta) |
| Nosnosť: | 60 kg |
| Farba: | Čierny RAL9004 |
| Dvierka: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 25.9 kg |
| Výrobca / Značka: | EPRADO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




