- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Skrine
- Skrine RACK 10"
- ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA R10-4U/280
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA R10-4U/280
- Kompletné špecifikácie
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA R10-4U/280Skladom67,24 EUR54,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vnútorná šírka: 10 " ; Vnútorná výška: 4 U ; Vonkajšia šírka: 350 mm ; Vonkajšia výška: 217 mm ; Vonkajšia hĺbka: 280 mm ; Hmotnosť: 5.16 kg ;
| Vnútorná šírka: | 10 " |
| Vnútorná výška: | 4 U |
| Hĺbka vnútra: | 215 mm |
| Vonkajšia šírka: | 350 mm |
| Vonkajšia výška: | 217 mm |
| Vonkajšia hĺbka: | 280 mm |
| Otvory pre ventilátory: | ![]() |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Odnímateľný zadný panel: | ![]() |
| Dvierka: | Predné: presklenné |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 5.16 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





