- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vonkajší
- 4G LTE ROUTER OTD140 Dual SIM Teltonika
4G LTE ROUTER OTD140 Dual SIM Teltonika
- Kompletné špecifikácie
4G LTE ROUTER OTD140 Dual SIM TeltonikaSkladom186,43 EUR151,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: LTE / GSM : 698 ... 960 MHz, 1710 ... 2690 MHz ; Typ antény: 1 x Všesmerová anténa , Integrovaná - 3.5 dBi, 1 x Všesmerová anténa , Integrovaná - 3 dBi ; Štandardy: LTE Cat. 4, 3G WCDMA, 2G GSM ; Prenosové rýchlosti: DL : 150 / 21 / 0.2368 Mbps (4G / 3G / 2G), UL : 50 / 5.76 / 0.2368 Mbps (4G / 3G / 2G) ; Slot SIM karty: 2 x Mini SIM – 2FF ; Vybrané vlastnosti: Dual SIM, Podpora technológie VoIP, Support for IoT (Internet of Things) systems, Korpus odolný voči atmosférickým podmienkam, Index of Protection : IP55 ;
| Rozsah frekvencie: | LTE / GSM : |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | LTE Cat. 4, 3G WCDMA, 2G GSM |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | |
| Výkon vysielača: | ≤ 25 dBm @ 4G LTE ≤ 25 dBm @ 3G WCDMA ≤ 35 dBm @ 2G GSM |
| LED indikátory: | 2 x Link/Act - Ethernet, 2G, 3G, 4G, 3 x Indikátor signálu |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| Slot SIM karty: | 2 x Mini SIM – 2FF |
| DDNS: | Spolupráca > 25 |
| Server DHCP: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 42.5 ... 57 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 21 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | 235 x 110 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





