- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- 4G LTE ROUTER OTD144 Dual SIM Teltonika
4G LTE ROUTER OTD144 Dual SIM Teltonika
- Kompletné špecifikácie
4G LTE ROUTER OTD144 Dual SIM TeltonikaSkladom189,94 EUR154,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 4G LTE : 698 ... 960 MHz, 1710 ... 2690 MHz Wi-Fi : 2400 ... 2500 MHz ; Typ antény: 2 x Wi-Fi anténa, Integrovaná - 4.9 dBi, ; Štandardy: 2 x 4G LTE anténa, Integrovaná - 4.5 dBi ; Prenosové rýchlosti: DL : 150 / 21 / 0.2386 Mbps (4G / 3G / 2G), UL : 50 / 5.76 / 0.2386 Mbps (4G / 3G / 2G) ; Slot SIM karty: 2 x Mini SIM – 2FF ; Vybrané vlastnosti: Dual SIM, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), Korpus odolný voči atmosférickým podmienkam, Index of Protection : IP55 ; Napájanie: PoE (802.3af/at) : 44 ... 57 V DC ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | 2 x Wi-Fi anténa, Integrovaná - 4.9 dBi , |
| Štandardy: | 2 x 4G LTE anténa, Integrovaná - 4.5 dBi |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | |
| Výkon vysielača: | ≤ 33 dBm @ 2G GSM ≤ 23 dBm @ 3G WCDMA ≤ 23 dBm @ 4G LTE |
| LED indikátory: | 2 x Link/Act - Ethernet, 3G, 4G, 5G, 3 x Indikátor signálu |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| Slot SIM karty: | 2 x Mini SIM – 2FF |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 6 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 235 x 110 x 49 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





