- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- 5G ROUTER ATRM50 Dual SIM + eSIM TELTONIKA
5G ROUTER ATRM50 Dual SIM + eSIM TELTONIKA
- Kompletné špecifikácie
5G ROUTER ATRM50 Dual SIM + eSIM TELTONIKASkladom1 155,04 EUR939,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5G / 4G LTE / 3G : 3300 ... 5900 MHz, 1400 ... 2690 MHz, 617 ... 960 MHz, 5 GHz WiFi : 4950 ... 5850 MHz, 2.4 GHz WiFi : 2400 ... 2500 MHz ; Typ antény: Antény nie sú súčasťou dodávky ; Štandardy: 5G Sub-6 SA/NSA, LTE Cat. 19, 3G ; Prenosové rýchlosti: DL : 3.4 / 1.6 Gb/s (5G / 4G), UL : 900 / 200 Mbps (5G / 4G) ; Slot SIM karty: 2 x Mini SIM – 2FF, 1 x eSIM ; Vybrané vlastnosti: Dual SIM, Podpora eSIM, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), Index of Protection : IP30 ; Napájanie: 5 ... 90 V DC - Konektor M12 A-kód 4-pin ;
| Rozsah frekvencie: | 3300 ... 5900 MHz , 1400 ... 2690 MHz , 617 ... 960 MHz, |
| Typ antény: | Antény nie sú súčasťou dodávky, Konektory : 4 x SMA - 5G, 1 x SMA - GNSS, 2 x SMA-RP - WiFi |
| Štandardy: | 5G Sub-6 SA/NSA, LTE Cat. 19, 3G |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | |
| Výkon vysielača: | ≤ 28 dBm @ 5G NR ≤ 28 dBm @ 4G LTE ≤ 25 dBm @ 3G WCDMA ≤ 23 dBm @ 5 GHz WiFi ≤ 20 dBm @ 2.4 GHz WiFi |
| LED indikátory: | Power, 4 x Link/Act - Ethernet, SIM 1, SIM 2, WiFi, Ethernet, 2.4 GHz, 5 GHz, 3 x Indikátor signálu, 3G, 4G, 5G |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| Slot SIM karty: | 2 x Mini SIM – 2FF , 1 x eSIM |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 ... 90 V DC - Konektor M12 A-kód 4-pin (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 16 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| Rozmery: | 167 x 113 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | TELTONIKA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





