- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- 5G ROUTER OTD500 Dual SIM Teltonika
5G ROUTER OTD500 Dual SIM Teltonika
- Kompletné špecifikácie
5G ROUTER OTD500 Dual SIM TeltonikaSkladom633,62 EUR515,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5G : 3300 ... 4200 MHz ( n77 / n78 / n79 ), 600 ... 900 MHz ( n71 / n28 ), 1700 ... 2100 MHz ( n66 / n1 / n2 / n3 / n7 ), 2500 ... 2700 MHz ( n38 / n41 / n48 ), LTE FDD : 700 ... 2600 MHz (B1 - B71), LTE TDD : 2300 ... 3700 MHz (B38 - B48), 3G : 850, 900, 1900, 2100 MHz ; Typ antény: 4x4 MIMO, Integrovaná - 4.9 dBi ; Štandardy: 5G NR, LTE Cat. 19, 3G ; Prenosové rýchlosti: DL : 2.4 / 1.6 Gb/s (5G / 4G), UL : 900 / 150 Mbps (5G / 4G) ; Slot SIM karty: 2 x Mini SIM – 2FF, 1 x eSIM ; Vybrané vlastnosti: Dual SIM, Podpora eSIM, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), Korpus odolný voči atmosférickým podmienkam, Index of Protection : IP55 ; Napájanie: PoE (802.3af/at) : 44 ... 57 V DC ;
| Rozsah frekvencie: | 3300 ... 4200 MHz ( n77 / n78 / n79 ) , 600 ... 900 MHz ( n71 / n28 ) , 1700 ... 2100 MHz ( n66 / n1 / n2 / n3 / n7 ) , 2500 ... 2700 MHz ( n38 / n41 / n48 ), 700 ... 2600 MHz (B1 - B71), 2300 ... 3700 MHz (B38 - B48), 850, 900, 1900, 2100 MHz |
| Typ antény: | 4x4 MIMO, Integrovaná - 4.9 dBi |
| Štandardy: | 5G NR, LTE Cat. 19, 3G |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | |
| Výkon vysielača: | ≤ 23 dBm @ 5G NR ≤ 23 dBm @ 4G LTE ≤ 24 dBm @ 3G WCDMA |
| LED indikátory: | 2 x Link/Act - Ethernet, 3G, 4G, 5G, 3 x Indikátor signálu |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| Slot SIM karty: | 2 x Mini SIM – 2FF , 1 x eSIM |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 9 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 235 x 108 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






