- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI prevodníky
- ADAPTÉR DISPLAYPORT / HDMI V1608A 1.8 m 4K UHD UNITEK
ADAPTÉR DISPLAYPORT / HDMI V1608A 1.8 m 4K UHD UNITEK
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR DISPLAYPORT / HDMI V1608A 1.8 m 4K UHD UNITEKSkladom12,61 EUR10,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka káblu: 1.8 m ; Vstupy: Konektor DisplayPort ; Výstupy: Konektor HDMI ; Podporované výstupné rozlíšenie HDMI: 4K UHD ;
| Dĺžka káblu: | 1.8 m |
| Vstupy: | Konektor DisplayPort |
| Výstupy: | Konektor HDMI |
| Podporované výstupné rozlíšenie HDMI: | 4K UHD |
| HDCP: | 2.2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | z portu DisplayPort |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




