- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI prevodníky
- ADAPTÉR DP-W/HDMI-G-V2 DisplayPort 4K UHD
ADAPTÉR DP-W/HDMI-G-V2 DisplayPort 4K UHD
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR DP-W/HDMI-G-V2 DisplayPort 4K UHDSkladom4,55 EUR3,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: Zástrčka DisplayPort ; Výstupy: Zásuvka HDMI ; Dĺžka kábla: 0.15 m ; Hlavné vlastnosti: Pozlátený konektor zabraňuje korózii kontaktov ;
| Vstupy: | Zástrčka DisplayPort |
| Výstupy: | Zásuvka HDMI |
| Podporované rozlíšenia: | 4K UHD |
| Štandard DisplayPort: | 1.2 |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | ≤ 17.28 Gb/s Video ≤ 21.6 Gb/s TDMS |
| Počet zobrazovaných farieb: | 48 bpp |
| Dĺžka kábla: | 0.15 m |
| Podpora audia: | 8 Kanálov / 768 kHz / 24 bit |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC - z portu HDMI |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Rozmery: | 49 x 20 x 12 mm - Zástrčka DisplayPort 45 x 22 x 12 mm - Zásuvka HDMI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





