- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI prevodníky
- ADAPTÉR HDMI / MICRO HDMI Y-C182 2 m 4K UHD UNITEK
ADAPTÉR HDMI / MICRO HDMI Y-C182 2 m 4K UHD UNITEK
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR HDMI / MICRO HDMI Y-C182 2 m 4K UHD UNITEKSkladom5,51 EUR4,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka káblu: 2 m ; Vstupy: Zástrčka Micro HDMI ; Výstupy: Konektor HDMI ; Podporované výstupné rozlíšenie HDMI: 4K UHD ;
| Dĺžka káblu: | 2 m |
| Vstupy: | Zástrčka Micro HDMI |
| Výstupy: | Konektor HDMI |
| Podporované výstupné rozlíšenie HDMI: | 4K UHD |
| HDCP: | 2.2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | z portu HDMI |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





