- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- Iné HDMI zariadenia a príslušenstvá
- ADAPTÉR NA BEZDRÔTOVÉ KLONOVANIE OBRAZOVKY V1162B01 2.4 GHz + 5 GHz UNITEK
ADAPTÉR NA BEZDRÔTOVÉ KLONOVANIE OBRAZOVKY V1162B01 2.4 GHz + 5 GHz UNITEK
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR NA BEZDRÔTOVÉ KLONOVANIE OBRAZOVKY V1162B01 2.4 GHz + 5 GHz UNITEKSkladom40,30 EUR32,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenie HDMI: 4K UHD @ 60 Hz ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 8 m ;
| Podporované rozlíšenie HDMI: | 4K UHD @ 60 Hz |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 8 m |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie: | 2.4 GHz + 5 GHz |
| Max. počet príjemcov pracujúcich naraz: | 1 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 2 A - Port USB-C - s pomocou priloženého kábla z USB portu zdroja alebo iného zariadenia |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 72 x 72 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




