- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Antény
- Antény 2.4 GHz
- ANTÉNA ATE-ANT-WIFI-V2 AUTONE
ANTÉNA ATE-ANT-WIFI-V2 AUTONE
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNA ATE-ANT-WIFI-V2 AUTONESkladom10,63 EUR8,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Všesmerová vonkajšia anténa s magnetickou základnou "Trident"; Rozsah frekvencie: 700 ... 2700 MHz ; Zosilenie : 16 dB ; Konektor: Zástrčka SMA ; Použitie: Wi-Fi ;
| Rozsah frekvencie: | 700 ... 2700 MHz |
| Zosilenie : | 16 dB |
| Konektor: | Zástrčka SMA |
| Použitie: | Wi-Fi |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Rozmery: | Ø 30 x 178 mm |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




