- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- ANTÉNA PR1KCL25 COMBO LTE Teltonika
ANTÉNA PR1KCL25 COMBO LTE Teltonika
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNA PR1KCL25 COMBO LTE TeltonikaSkladom22,76 EUR18,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 698 ... 960 MHz, 1710 ... 2690 MHz ; Konektory: 2 x SMA Konektor ; Kábel: 2 x 3 m - LMR100/RG174 ; Zosilenie : 2.5 dBi - Main antenna 2.0 dBi - Auxiliary antenna ; Impedancia: 50 Ω ;
| Rozsah frekvencie: | 698 ... 960 MHz, 1710 ... 2690 MHz |
| Konektory: | 2 x SMA Konektor |
| Kábel: | 2 x 3 m - LMR100/RG174 |
| Zosilenie : | |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Polarizácia: | |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.122 kg |
| Rozmery: | Ø 81.3 x 14.6 mm Kryt |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




